Home Budowa Ivar to ciekawa propozycje na wyposażenie garażu

Ivar to ciekawa propozycje na wyposażenie garażu

by Dominik

Czasami garaż jest niewielką powierzchnią, w której zmieścić się może praktycznie tylko nasz samochód, a to oznacza, że nawet nie myślimy o tym, aby wstawić tam coś jeszcze. Jednak czasami garaż jest na tyle duży, że nie dość, że zmieści się w nim samochód, to jeszcze mamy wolną przestrzeń, którą możemy wykorzystać na przechowywanie różnego rodzaju akcesoriów.

Niezwykle ważne wówczas jest to, abyśmy potrafili w nim utrzymać porządek, a w tym może nam pomóc odpowiednie zagospodarowanie tej przestrzeni, tak aby każda rzecz miała swoje stałe miejsce, w które będzie odkładana. Dlatego też warto wiedzieć jakie regały i szafki możemy wybrać, aby zapewnić odpowiednie wyposażenie do naszego garażu.

To wcale nie muszą być metalowe regały

Niejednokrotnie w piwnicach i garażach wykorzystywane są metalowe regały. Jak się jednak okazuje wcale nie musimy się na takie decydować, jeśli nie odpowiadają one naszym oczekiwaniom, bo chcemy, żeby nasz garaż sprawiał wrażenie przytulnego i przyjaznego. Ciekawą propozycją mogą być regały Ivar oferowane przez IKEA. Mamy tutaj propozycję  regałów i szafek drewnianych, które świetnie będą się prezentowały w każdym garażu, a jednocześnie wizualnie będą wydawały się mniejsze niż faktycznie są. Dzięki możliwości regulowania wysokości półek, sami będziemy mogli zdecydować, jaka ma być między nimi przestrzeń, a to oznacza, że łatwiej będzie nam poukładać na nich wszystkie akcesoria, które chcemy trzymać w garażu. Dodatkowym atutem takich regałów jest fakt, że są nam one oferowane w różnej szerokości i wysokości, a to oznacza, że bez problemów będziemy mogli je dopasować do wolnej przestrzeni, którą będziemy mieli w naszym garażu. Co więcej, są one bardzo wytrzymałe, a to oznacza, że będziemy mogli na nich ułożyć naprawdę sporo różnych rzeczy, mając pewność, że dzięki temu łatwiej będzie nam utrzymać niezbędny porządek w tym miejscu i nie będziemy musieli co chwilę szukać potrzebnych rzeczy.

Dobierzemy też szafki

Oczywiście jeśli chcemy w odpowiedni sposób zapanować nad porządkiem w garażu, to konieczne są regały, na których będziemy mogli postawiać różne narzędzia i pudła. Są jednak takie rzeczy, które wolelibyśmy mieć lepiej schowane, tak aby nie rzucały się w oczy przy każdym otwieraniu garażu. Wówczas możemy dobrać jeszcze szafkę Ivar. Będzie ona utrzymana w tym samym stylu co regały tej samej grupy, a więc zachowamy spójny wystrój naszego garażu, ale jednocześnie zyskamy drzwiczki, które będziemy mogli zamknąć i które zasłonią to co znajduje się w takiej szafce. Jeśli chcemy tam trzymać niebezpieczne detergenty, a mamy małe dzieci, to będziemy mogli w takiej szafce zamontować zamek, aby dodatkowo podnieść bezpieczeństwo korzystania z niej.

Koniecznie zobaczmy jakie mamy tutaj możliwości i co dokładnie możemy zyskać decydując się na takie szafki i regały. Może się okazać, że dzięki nim w naszym garażu będzie panował porządek, a do tego on sam będzie się prezentował bardzo ciekawie.

Related Posts

1 comment

michal_pjp 29 kwietnia 2021 - 12:40

Bardzo interesujący wpis. Ivar to naprawde ciekawe rozwiązanie

Reply

Leave a Comment