Home Ogród Jakiego rodzaju trawę oferuje nam Geolia?

Jakiego rodzaju trawę oferuje nam Geolia?

by Dominik

Mając ogródek chcemy mieć pewność, że wszystko będzie się na nim prezentowało naprawdę wspaniale. To też oznacza, że poświęcamy sporo czasu na wybór odpowiednich mebli ogrodowych, kwiatów, na zaplanowanie całej aranżacji tego miejsca, ale jednocześnie też powinniśmy poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej trawy.

Chodzi o to, żeby prezentowała się ona dokładnie tak jak tego oczekujemy i jednocześnie, żeby była wytrzymała na działanie zewnętrzne. Dlatego też powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj trawy może nam zaproponować Geolia, tak abyśmy mogli się przekonać, który jej rodzaj najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku. Wybór jest tutaj całkiem spory, a to oznacza, że powinniśmy poświęcić trochę czasu na to, aby dokonać tej odpowiedniej decyzji.

Jak to wygląda?

Zanim przejdziemy do zakupu odpowiedniej trawy, którą będziemy chcieli posiać w naszym ogrodzie, powinniśmy się zastanowić, jakim działaniom będzie ona poddana. Czy będziemy po niej dużo chodzić, czy będą po niej biegały dzieci, czy chcemy nią pokryć całą powierzchnię naszego ogrodu, czy może tylko te miejsca, w których trawa została wytarta i pojawiły się mało estetyczne placki ziemi? W zależności od tego, w jaki sposób chcemy korzystać z danego trawnika, będziemy musieli sprawdzić co oferuje nam trawa Geolia. Wówczas może się okazać, że chcąc stworzyć idealne miejsce do biegania dla naszych pociech, będziemy musieli zdecydować się na trawę sportową. Geolia może nam taki jej rodzaj zaproponować, a to oznacza, że wówczas będziemy mieli trawę bardzo wytrzymałą, której z pewnością nie zaszkodzi to, że będziemy dużo po niej biegać czy chodzić. Jeśli wiemy, że aż tak bardzo nie będziemy chodzić po naszej trawie, to może się okazać, że w zupełności wystarczy, jeśli zastosujemy trawę uniwersalną, którą Geolia również posiada w swojej ofercie.

Wiele rzeczy trzeba wziąć pod uwagę

Jeśli szukamy odpowiedniej dla siebie trawy, to z pewnością powinniśmy wziąć wiele rzeczy pod uwagę. Inny rodzaj nasion powinniśmy zastosować, gdy nasza trawa będzie przez większość dnia ukryta w cieniu, a inny, gdy będzie wystawiona na działanie promieni słonecznych. Dlatego też Geolia w swojej ofercie ma zarówno nasiona traw do miejsc zacienionych, jak i propozycję nasion traw do miejsc nasłonecznionych i suchych. Jeśli odpowiednio je dopasujemy, to wówczas będziemy mieli pewność, że nasza trawa wyrośnie piękna i zielona, a my nie będziemy musieli poświęcać zbyt wiele czasu na jej pielęgnację. Najważniejsze po prostu jest to, aby sprawdzić, jakie rodzaje traw ma dla nas Geolia i zastanowić się, które z nich najlepiej będą odpowiadały na nasze oczekiwania.

Możemy posiać trawę, która idealnie będzie nadawała się do biegania, jak i skorzystać z takiej, która przeznaczona jest do renowacji miejsc, w których trawa została wytarta i zniszczona. Znajdziemy taką, do ogrodu, który będzie znajdował się przez większość czasu w cieniu, jak i do takiego wystawionego ciągle na działanie mocnego słońca.

Related Posts

1 comment

kamila_s9 29 kwietnia 2021 - 12:46

Ja u siebie mam trawę z rolki i jest to naprawde świetne rozwiązanie

Reply

Leave a Comment