Home Ogród Fintecnic – rolety, moskitiery, żaluzje i inne produkty

Fintecnic – rolety, moskitiery, żaluzje i inne produkty

by Dominik

Firma Fintecnic to polski producent i dystrybutor okien oraz drzwi, a także akcesoriów do nich. W jego ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości, które są trwałe, funkcjonalne i równocześnie piękne. Ich stosowanie to sposób na oszczędności generowane przez długie lata. W końcu właśnie dzięki nim można ograniczyć wydatki związane z ogrzewaniem budynku. W ofercie marki znajdują się także rolety, moskitiery i żaluzje. To dzięki nim okna są prawidłowo zabezpieczone, a aranżacje wnętrz dokończone.

Rolety Łódź – różne rodzaje, jedna jakość

Fintecnic oferuje bardzo szeroką gamę rolet: od podtynkowych, poprzez adaptacyjne aż do rolet renowacyjnych i okiennic. Tak duży wybór gwarantuje, że w ofercie firmy znajdą się rolety doskonale dopasowane do Twoich potrzeb. Zakup dopasowanych rolet to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ich zadaniem jest nie tylko ograniczenie ilości światła słonecznego wpadającego do pomieszczeń, ale przede wszystkim zabezpieczenie ich przed włamaniem. Rolety skutecznie chronią też przed hałasem, który może być efektem zamieszkania przy ruchliwej drodze albo bliskości placów zabaw czy przedszkoli. Nie można zapominać także, że rolety i żaluzje pełnią ważne funkcje dekoracyjne. Dzięki nim elewacja budynku jest dopracowana w każdym calu. Oczywiście wpływają one także na wygląd wnętrz widziany od ich środka.

Idealnie dopasowane moskitiery

W ofercie firmy znajdują się nie tylko okna aluminiowe Łódź, ale także dopasowane do nich moskitiery. Z racji tego, że są one przygotowywane z myślą o rozwiązywaniu konkretnych problemów, to można z całym przekonaniem powiedzieć, że świetnie sprawdzają się w swojej roli. W ofercie znajdziesz moskitiery ramkowe oraz drzwiowe. Oprócz tych klasycznych modeli znajdują się też moskitiery rolowane, przesuwne i plisowane. Ciekawą nowością są moskitiery ANTI-SMOG i MRS. Ta ostatnia jest wykonana z materiałów w kolorze przypominającym drewno, co sprawia, że jest jeszcze bardziej dyskretna i estetyczna. Moskitiery są niezastąpione wiosną i latem, kiedy owady są szczególnie aktywne. W niektórych rejonach jednak mogą one przydać się przez cały rok.

A może żaluzje?

10 lat doświadczenia w produkcji, dystrybucji i montażu okien sprawia, że Fintecnic jest specjalistą także od wysokiej klasy żaluzji. To żadna tajemnica, że okna drewniane Łódź wymagają odpowiedniej oprawy, by prezentowały się doskonale. Dobrze dopasowane żaluzje z pewnością będą dobrą inwestycją w poprawę wyglądu budynku oraz w podniesienie jego wartości. Żaluzje fasadowe, okiennice składane oraz okiennice z panelami mogą skutecznie zabezpieczać okno i równocześnie sprawią, że elewacja budynku stanie się bardziej elegancka. Okiennice stanowią też dobre zabezpieczenie przed hałasami i potencjalnymi włamywaczami. Pełnią one też oczywiste funkcje dekoracyjne. Takie okiennice sprawią, że każdy budynek stanie się zdecydowanie bardziej stylowy. Stąd też oczywiste jest, że warto się na nie zdecydować podczas budowy lub planowania remontu. W końcu każdy chciałby pięknie mieszkać, a z produktami Fintecnic to możliwe.

Related Posts

Leave a Comment